Premierë: ‘Anuloje’ nga DJ Flow dhe Buta (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e DJ Flow në bashkëpunim me reperin ferizajas Buta.

Ky projekt është realizuar në studion RedBox Entertainmet në krye me producentin e njohur Big Bang.

Kënga është e shoqëruar me videoklip për të cilin u përkujdes produksioni PinkMoon.

Më poshtë mund ta shihni të plotë bashkëpunimin e parë mes këtyre dy artistëve me titull ‘Anuloje’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm