Premierë: Adelina Berisha – ‘I got it’

By

Adelina Berisha sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar ‘I got it’.

Ky projekt muzikor ka tekst dhe melodi nga Kico Beatz teksa për videoklipin është përkujdesur produksioni Entermedia.

Kënga ka pjesë në gjuhën shqipe e disa të tjera në gjuhën angleze dhe ajo çfarë bie në sy është imazhi seksi i këngëtares.

Kujtojmë se projekti i fundit i Adelinës ishte ‘Jo mo’ i cili u prit mjaft mirë nga fansat gjatë muajve të nxehtë. /Prive.al/

http://youtube.com/watch?v=U7zxiHDmXlI

Artikuj të ngjashëm