PREMIERË: 2PO2 dhe Ermal Fejzullahu vjinë me ‘Palaço’

By

Projekti i shumë përfolur i reperit 2PO2, ‘Palaço’, i cili është bashkëpunim me Ermal Fejzullahun tashmë i gatshëm për publikun.

Muzika është krijim i Mixeyt, teksti nga vetë reperi teksa kënga vjen me videoklip të punuar nga MAX Production.

Podukti i ri sjell artistin në një version ndryshe prej kohës së fundit teksa sipas të gjitha gjasave ‘Palaço’ do të jetë një tjetër sukses për artistët.

Prive.al ju sjell premierë videoklipin e ri.

 

Artikuj të ngjashëm