Prej cilit kolegë ka alergji Lyrical Son? (VIDEO)

By

Javë më parë, reperi Lyrical Son iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Në 60 sekonda, ai tha shumë gjëra.

Prej cilit kolegë ka alergji, pa kë nuk do të kishte kuptim muzika shqipe, cilin duet do ta fshinte dhe a bëhet gruaja e tij xheloze kur bashkëpunon me femra?

Këto dhe më shumë i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm