Prapaskenat: Kështu erdhi deri tek nënshkrimi i Encës me Universal Music

By

Këngëtarja Enca Haxhia që nuk shfaqet shpesh në intervista televizive, sonte ishte protagoniste në Prive.

Në një rrëfim ekskluziv, krijuesja e hitit ‘Love on my body’ rrëfeu gjithë ngjarjet e reja në jetën dhe karrierën e saj, që në fakt kanë qenë të shumëta.

Për të parën herë në ekran, këngëtarja tregoi gjithë ecurinë e nënshkrimit me gjigandin botëror Universal Music dhe planet që janë tashmë nën ombrellën e këtij label-i.

Detajet ua sjell kronika në vazhdim e përgatitur nga gazetari Vlorijan Halili.

Artikuj të ngjashëm