Prapaskenat e videoklipit të këngës Aman

By

Një nga bashkëpunimet më të përfolura të këtij viti, ishte padyshim kënga “Aman” me Dafina Zeqirin, Ledrin dhe Lumi B.

Që nga publikimi kënga pati sukses dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Për më tepër këta tinguj shumë verorë, u shoqëruan me një videoklip shumëngjyrësh dhe interesant.

E së fundmi, në llogarinë e saj Dafina ka ndarë pak nga prapaskenat e këtij videoklipi, që mund t’i ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm