Postimi i fundit i Samantës ngrit dyshime për…

By

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta, këtë verë nxori dy këngë të reja solo.

‘Kush jam’ dhe ‘E jotja’ ishin dy këngë të cilat i mirëpritën fansat e saj dhe bën që ajo të ketë koncerte nëpër klubet e natës.

Së fundmi, artistja ka postuar një fotografi në një vend interesant por edhe me rroba interesante.

Në pantallona të ngjitura shumë-ngjyrëshe, Samanta falënderoi bashkëpunuesit për pamjen por nuk bëri të ditur nëse kjo ka të bëjë me projekt të ri apo një fotosesion.

Sido që të jetë, artistja po duket bukur…

Pak para këtij postimi që Samanta bëri në Instagram, një ditë më parë ajo i riktheu disa nga këngët e saj të vjetra të cilat i ka quajtur ‘diamante’./Prive.al

View this post on Instagram

In this gorgeous @fashionnova jumpsuit 🌈

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Artikuj të ngjashëm