Portreti i parë familjar: Kim e Kanye West pozojnë me të tre fëmijët, thotë se hoqi të “zinjtë e ullirit” (FOTO)

By

Kim Kardashian e filloi ditën e mërkurë duke publikuar një imazh selfie në Instagram.

Më vonë ajo u shfaq prapë në rrjetë sociale duke postuar një fotografi të vetes së saj dhe bashkëshortit, reperit Kanye West me të tre fëmijët e tyre.

37 vjeçarja ka shkruar se ishte shumë e vështirë që të realizohej një fotografi e mirë familjare sepse tërë kohën fëmijët po qanin dhe nuk po rrinin rehat.

“Nuk mendoj se e kuptoni me të vërtetë se sa e vështirë ishte të bësh një fotografi të mirë familjare. Kjo ishte e tëra që mund të bënim para se fëmijët të fillonin të qanin me të madhe. Mendoj se edhe unë qajta”, ka shkruar ajo. /Prive.al

Family of five: Kim Kardashian has posted to social media a rare photo of herself and husband Kanye West with all three of their children - North, four, Saint, two, and baby Chicago

 

 

 

Artikuj të ngjashëm