Portreti familjar i Ledrit!

By

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka publikuar sonte portretin familjar të tyre.

Ajo, reperi dhe vajza e tyre Poem Blu, realizuan një fotosesion bashkë dhe fotografia është thjeshtë më e bukura që mund të keni parë sot.

Kujtojmë që Ledri dhe Sara u bënë prindër më 14 dhjetor të vitit të kaluar dhe kjo vajza është fëmija i tyre i parë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Artikuj të ngjashëm