PORNOSTARJA SHQIPTARE KA FRIKË SE MOS NGELET SHTATËZËNË!

By

Ylli shqiptar i filmave për të rritur Bella Bebe ka postuar një fotografi në rrjetin social instagram me mbishkrimin: “Grupi bëhet bashkë sërish, nuk mund ta besoj se që shumica e vajzave janë nëna ose do të bëhen shumë shpejt. Koha sigurisht që ka ndryshuar. Më mirë të largohem para se të mbes dhe unë shtatëzënë duke i parë”.
Përndryshe pornostarja po vazhdon në këtë industri madje edhe duke fituar çmime të kësaj kategorie. /Prive.al
image

Artikuj të ngjashëm