Po vjen kënga me titull “Hana” por jo nga Mozziku (FOTO)

By

Së shpejti publikohet një këngë me titull “Hana” dhe juve mendja do ju shkojë tek Mozziki meqenëse vajza e tij e ka këtë emër.

Mirëpo, kështu ka vendosur Mentor Haziri.

Projekti I tij I ri I cili lansohet për pak ditë quhet “Hana” dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

“Shumë shpejt”, ka shkruar këngëtari nën imazhin e postuar në Instagram duke mos dhënë detaje të tjera./Prive.al

View this post on Instagram

shumë shpejt #hana

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

View this post on Instagram

… soon

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

Artikuj të ngjashëm