Po vjen kënga e re e Zaiminës dhe Blastas

By

Tash e një kohë është paralajmëruar dueti mes Zaimina Vasjarit dhe Blastas. E duket se ky projekt, më në fund po sheh dritën e finalizimit.

Në Youtube tashmë është publikuar traileri i kësaj kënge. ‘Me u kthy’ është punuar nga miku i Zaiminës, Elgiti kurse teksti është i shkruar nga Rozana Radi.

Nga çfarë shihet në pak sekonda të insertit, klipit nga Max Production vërehet se i është kushtuar shumë punë dhe investim.

Kujtojmë se ky projekt për Zaiminën pason këngën ‘Blackout’ kurse Blastën, tashmë si i rekrutuar i shtëpisë së Max, dueti e rikthen në skenë pas një  periudhe të pauzimit. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=VzDQAiYnNHk

Artikuj të ngjashëm