Po vjen ‘Holla’ nga Tuna e Cozman

By

‘Holla’ ka filluar të përmendet shumë kohë para lançimit. Kurioziteti se si do të tingëlloj ky projekt do të shuhet brenda pak ditësh.

Tuna para pak minutash ka publikuar një fotografi përmes të cilës ka paralajmëruar duetin me të dashurin.

Në këtë imazh çifti duket shumë sexy dhe zgjon akoma më shumë interesim për këtë projekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm