Po vjen “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3” (VIDEO)

By

Nuk ka kosovar që nuk e mbanë në mend filmin ku luanin Farug Begolli e Diellza Kolgeci.

“Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna” me regji të Ekrem Kryeziut, ishte një film që kishte marrë zemrat e të gjithëve, për storien dhe lojën e aktorëve që kishte.

Përderisa ky film pati edhe pjesën e dytë, tani po vjen edhe e treta.

Ndonëse u raportua se filmi nuk do të realizohet, kjo po del të jetë jo e vërtetë ngase producentët kanë thënë për Prive se janë ende në kërkim të buxhetit!

Për më shumë detaje, ndiqeni kronikën më poshtë…

https://youtu.be/OcrPSBwVIOM?t=88

Artikuj të ngjashëm