Po vjen bashkëpunimi i dytë i Ronelës me reperin e njohur (VIDEO)

By

Pas suksesit në Eurovision, Ronela Hajati po kthehet siç di vetëm ajo.

Artistja vjen të mërkurën me plot ritëm pasi do lansojë duetin e dytë me Mato Lale.

Hajati e ka zbuluar vet lajmin duke thënë se projekti lansohet në ora 17:00 dhe quhet ‘Papi Chulo’.

Sigurisht kënga vjen me videoklip goxha të nxehtë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MATO 🦈 (@matolale)

Artikuj të ngjashëm