Po të ishe femër? Aktori i njohur shqiptar jep përgjigjen epike

By

Në edicionin e kaluar të Prive, i ftuar në ‘Qitja pikën’ ishte i ftuar aktori i njohur shqiptar Muhamed Arifi.

Sic e ka zakon kjo intervistë, Muhamedi duhej të vazhdonte fjalinë që i ipej.

Njëra ndër to ishte ‘Nëse do isha femër do të isha sikurse…’ dhe përgjigjja e aktorit shkaktoi shumë të qeshura.

“Sikurse unë kështu, veç femër e trashë. Garant nuk do të kisha të dashur.” – përgjigjet ai.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm