“Po sillna” – kënga më e re e Yllka Kuqit (VIDEO)

By

Yllka Kuqi ka publikuar projektin e saj të ri muzikor.

Këngëtarja solli me videoklip këngën me titull “Po sillna” në të cilin duket mjaft atraktive.

Tekstin dhe melodinë e realizoi Fifi ndërkaq për detaje u përkujdes Bini Nebihu.

Sigurisht, për dukjen e Yllkës u kujdesën Valdrin Sahiti, Sellma dhe Kaci – bashkëpunëtorë të kamotshëm të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm