Po shërohet nga COVID-19 por Genci ka një njoftim rreth muzikës

By

Genc Prelvukaj është duke u shëruar nga COVID-19.

Reperi shqiptar disa ditë më parë njoftoi se ishte testuar pozitiv pas disa simptoma jo të lehta, megjithatë gjendja e tij aktualisht është e mirë.

Ndër të tjerash, artisti pati sot një njoftim të ri përsa i përket muzikës.

Ai njoftoi adhuruesit e tij se kënga e 4-të e albumit del nesër në orën 10:00 dhe quhet “Apokalipsa”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm