Po qe se jeni tani në Ulqin mund të takoni prindërit e Rita Orës

By

Nëse jeni vendas i qytetit turistik, ose aktualisht po bëni pushime aty, shumë lehtë mund të takoni prindërit e Rita Orës.

Prindërit e këngëtares më famë botërore, kanë zgjedhur Ulqinin për të bërë pak pushime.

Këtë ë bëri të ditur babai i Ritës, Besniku duke ndarë disa pamje në llogarinë e tij në Instagram nga vendi ku po qëndrojnë.

Një postim e ka bërë edhe nëna e Ritës, psikiatrja Vera Ora duke ndarë në Instagram dy fotografi, një vet dhe një krah bashkëshortit.

Nisur nga postimet e çiftit, duket se ata kësaj here kanë udhëtuar solo për një pushim relaksues e romantik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm