Po fiton para nga fotot – Blogerja shqiptare rrëfen pse vendosi të hapë llogari në “OnlyFans”

By

“OnlyFans” është një platformë e rrjeteve sociale për të rritur. Ata që të ndjekin, mund ta bëjnë këtë kundrejt një shume monetare që e cakton vetë pronari i llogarisë.

Përmbajtja që hidhet në platformë është përmbajtje për të rritur. Një nga të famshmet që ka deklaruar publikisht se ka llogari në “OnlyFans” ishte Enca.

Madje, ajo ishte edhe frymëzim për blogeren e njohur shqiptare Redona Koçi – e cila nga publiku njihet si “juristja seksi” – të hap një llogari të sajën.

“E ka edhe një shoqja ime Enca, e pash që kishte hapur ajo, thash pse mos ta hap. Është një mënyrë përfitimi shumë e mirë. Pse jo fotot që unë hidhja në Instagram pa pagesë, ndërsa atje kur i hedh fitoj. Mund të them nuk jam deri në atë pikë pornostare. Janë foto të pranueshme, foto seksi, nuk është se nuk i postoj në Insta, thjesht fitoj aty. Thash do e hap, do e provoj, rezultoj e suksesshme dhe nuk e mbylla”, u shpreh Redona e ftuar në “ABC e mëngjesit”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm