“Po e rrihte një vajzë” – Adriana Matoshi rrëfen si e kishte goditur me makinë një dhunues (VIDEO)

By

Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi, javën që lamë pas ishte protagoniste e emisionit Prive duke dhënë një intervistë përmes së cilës tregoi 10-të gjëra që s’i kemi ditur për të.

Madje njëra nga ngjarjet është tejet interesante.

Ajo e kishte goditur me veturën e saj një djalë i cili po e rrihte një vajzë dhe historia nuk përfundon me kaq.

“Moti një kohë kam qenë në veturën time dhe ka qenë natë dhe shumë ftohtë. E kam parë me një tunel një djalë duke e rrahur një vajzë. Dhe unë u tmerrova dhe shkova e shkela me kerr atë djalin për ta shpëtuar vajzën. Mas disa kohe ai djali e ka kuptuar kur e kam ditëlindjen dhe ma pati bërë dhuratë një thikë, e sot e kam shok shumë të mirë”, ka thënë Matoshi.

Intervista e plotë në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm