Po bëhet serioze! Cody Simpson lanson një këngë të re kushtuar Miley Cyrus

By

Cody Simpson mendon se romanca e tij me Miley Cyrus është si një kënge dashurie. Dhe tani, me të vërtetë është.

Këngëtari Australian lansoi sot këngën e tij më të re “Golden Thing” dhe nuk ka dyshim se kjo këngë i është kushtuar të dashurës së tij të re Miley Cyrus.

Image result for miley and cody
Doni dëshmi të mëtutjeshme që ky hit ka të bëjë me Miley-in? Epo, videoja për këngën tregon një grua me flokë plazhi, të artë,  një portret gati identik i vetë superyllit.

Pas publikimit të këngës, këngëtarja shkoi në mediat sociale për të promovuar dashurinë e saj. Ajo ndau këngën në një Instagram Story dhe shkroi: “Zemra ime”.

Ndëgjoni këngën më poshtë:

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm