Po bëhet gjyshe: Remzie Osmani ka fjalët më të bukura për nusen e saj

By

Djali i këngëtares Hamza dhe nusja e tij Gëzimja janë në pritje të ëmbël dhe Remzia nuk ka se si të jetë më e lumtur.

Prive vitin e kaluar kishte zbuluar se Gëzimja ishte shtatzënë dhe më pas e kishte konfirmuar me një foto ku shihej me barkun e rrumbullakosur.

Remzia që po bëhet gjyshe e një vogëlusheje, ishte e ftuar në “25 pyetjet” e Prive-së më 1 janar të këtij viti.

Në një format pak më ndryshe, pyetjet nuk u bënë vetëm nga gazetari i Prive, Vlorijan Halili, por edhe nga djali, nusja dhe vajza e saj.

Nuk kishte se si të mos fliste pak edhe për raportin që gëzon me nusen, ku ajo tha fjalët më të bukura për këtë të fundit.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm