Plot yje në “Sunny Hill” Dua Lipa nuk e konfirmon ardhjen (VIDEO)

By

Sot janë zbuluar disa nga emrat e skenës muzikore botërore që do të marrin pjesë në festivalin ”Sunny Hill” në Gërmi.

Miley Cyrus, Calvin Harris, Gashi më pas Ledri, Elvana, Kida, dhe shumë të tjerë. Por, Dua Lipa nuk e ka konfirmuar ardhjen krahas viteve të tjera.

Detajet ua sjell kronika e mëposhtme përgatitur nga Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm