Plot dhurata në shtëpinë e Afërdita Dreshajt (FOTO)

By

Me rastin e Krishtlindjeve, Afërdita Dreshaj dhe burri i saj Jakub Kindl kanë festë.

Çifti kanë pozuar sot para pemës së Vitit të Ri dhe në sfond shihen plot pako me dhurata.

Kujtojmë që modelja është shtatzënë me fëmijën e san të parë dhe së shpejti sjellë në jetë një djalë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm