Pjesë e ‘Big Brother VIP’? Tea e tha më në fund fjalën e saj!

By

Pas raportimit se do jetë pjesë e “Big Brother VIP” ka folur për herë të parë Tea Trifoni.

View this post on Instagram

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

View this post on Instagram

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

Ish-protagonistja e programit “Përputhen” e ka mohuar pjesëmarrjen.

E pyetur nga fansat në rrjetin social Instagram, ajo u shpreh:

“Jo [nuk do jem], thjesht portale që fabrikojnë lajme për klikime”

Njëjtë është deklaruar edhe e përfolura tjetër, Shqipja e cila poashtu ka mohuar vërtetësinë e raportimeve.

Pas zyrtarizimit të “Big Brother VIP” shumë u shkrua mbi pjesëmarrësit por edhe atë që do ta udhëheqë. Moderimi është një tjetër “dramë” më vete.

Thuhet se atë po e synojnë Arbana Osmani dhe Luana Vjollca ndonëse mes prezantueseve të Topit nuk ka ndonjë deklarim publik për këtë gjë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm