Pikëllim i madh për Xhensilën: Ndahet nga jeta në moshë të re mikesha e saj

By

Me jetën që shpesh të rezervon përjetime të hidhura, kujtimet e bukura janë ato që mbesin.

Në të njejtën situatë është gjendur sot këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj që ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të sipas gjasave, mikeshës së saj.

Ka qenë vetë Xheni e cila që në orët e para të mëngjesit ka kujtuar Sofinë e ndjerë përmes një postimi në rrjetet sociale.

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’ – është shprehur këngëtarja.

Ngushëllime të shumta kanë pasuar nga fansat e miqtë që kanë pasur rastin ta njohin paraprakisht të ndjerën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm