“Physical” e Dua Lipës promovohet në ekranet gjigante të New Yorkut (FOTO)

By

Këngëtarja e famshme me famë botërore Dua Lipa ka publikuar të premten këngën e saj më të re që mbanë titullin “Physical”.

Kënga u mirëprit shumë mirë nga publiku dhe menjëherë ka kapur miliona klikime në platformat muzikore.

Disa nga këto platforma kanë promovuar këngën e artistes shqiptare në ‘billboard’-et më të njohura të botës.

Dua së fundmi publikoi në rrjetin social Facebook një fotografi të një ekrani gjigant në New York, ku shihej imazhi i saj nën petkun e promovimit të këngës së re.

Spotify

Gepostet von Dua Lipa am Samstag, 1. Februar 2020

Artikuj të ngjashëm