Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski bëjnë publike romancën e tyre?

By

Ish-komediani i “SNL” Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski u panë së bashku në një ndeshje të Knicks të dielën mbrëma – paraqitja e tyre e parë publike si një çift i përfolur.

Dyshja nuk kanë konfirmuar publikisht ndonjë thashethem për lidhje, por paraqitja e tyre në oborr në ndeshjen Knicks-Grizzlies ndezi thashethemet për lidhjen e tyre të mundshme.

Davidson dhe Ratajkowsk fillimisht ndezën spekulimet për një sulm të mundshëm kur një spiun i vuri re të kapur për dore ndërsa ishin në një takim në Brooklyn në fillim të këtij muaji.

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski në një ndeshje të NY Knicks të dielën.  Davidson jep një gisht lart.
Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski në një ndeshje të NY Knicks të dielën.  Davison jep një shenjë paqeje dhe Ratajkowski përshëndet.

Më pas një burim i tha Us Weekly se modelja dhe aktori ishin takuar me njëri-tjetrin për disa muaj dhe javën e kaluar së bashku, sipas postimeve në mediat sociale të festës festive.

Insajderi i tha US Weekly në atë kohë se dyshja janë “në fazat shumë të hershme, por të dy e pëlqejnë shumë njëri-tjetrin” dhe se “Pete e bën Emily të qeshë dhe atij i pëlqen sa inteligjente është ajo”.

Ditë më vonë, dyshja u fotografua në New York, duke ndezur muhabetin se ata janë të lidhur në mënyrë romantike.

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski në një ndeshje të NY Knicks të dielën
Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski në një ndeshje të NY Knicks të dielën, së bashku me Ben Stiller dhe Jordin Sparks

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski në një ndeshje të NY Knicks të dielën

Artikuj të ngjashëm