Pesë milionë dollarë për pesë minuta

By

Mbretëresha e Popit, Madonna, dha mbrëmë performacën e parë televizive të këngës së saj të re “Medellin”.

Përkrah këngëtarit kolumbian Maluma, Madonna dhe ai shkëlqyen në Billboard Music Awards 2019.

Ndonëse ajo nuk ishte nominuar në Billboard Music Awards gjatë këtij viti, ajo ka marrë pesë trofe nga ceremonitë e mëparshme.

Mediat shkruan se kjo performancë ka qenë shumë e rëndësishme për këngëtaren, saqë ajo e ka paguar vetë koston.

Mendohet se 5-minutëshi në skenën e Billboard ka kushtuar rreth 5 milionë dollarë.

Artikuj të ngjashëm