Pesë javë para finales, Donaldi drejt shkëputjes së raportit me Beatrix

By

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj po kalojnë një periudhë të vështirë në çift.

Në spektaklin e mbrëmshëm, këngëtarja rrëfeu pasiguritë e saj për këtë lidhje. Sipas saj, Donaldi nuk sillet si në fillim dhe situate e ka rënduar psikologjikisht.

Në një bisedë gjatë natës, aktori i tha Beatrix se është më mirë që ajo të jetë vetëm.

E kam shumë të vështirë që të flas me ty, as nesër as pasnesër, as deri sa të mbarojë ky format”, i tha Donaldi.

Nuk jam unë as robot, as klloun ja ***** r***, kam dhe unë mendjen time”, vazhdoi Donaldi duke i thënë Trixës se është fëmijë.

Nuk po ta kërkoj këtë gjë, asgjë s’po të kërkoj tha më tej”, u përgjigj Beatrix.

@bigbrother.tch #fypシ #donaldveshaj #beatrixramosaj #bigbrothervipalbania ♬ Sad music – لحن الروح

@bigbrother.tch #fypシ゚viral #donaldveshaj #beatrixramosaj #bigbrother ♬ Damla Damla – Roni Violinist

Artikuj të ngjashëm