Përvjetori i martesës: Besa Gashi dukej shumë ekstravagante në dasmën e saj (FOTO)

By

Tetë vjet të martuar dhe nga dashuria e tyre u lindi një vajzë. Çifti i famshëm Besa Gashi dhe Albert Krasniqi kanë shënuar mbrëmë 8-të vjetorin e martesës.

Ata të dy e kanë uruar njëri tjetrin për këtë përvjetor të rëndësishëm, në rrjete sociale duke bërë dedikime dashurie.

Por ajo që na e tërhoqi vëmendjen është veshja e besës në dasmën e saj.

Si nuse ajo dukej shumë ekstravagante tetë vite më parë, me një vello të shoqëruar me një kapele të stilit mbretëror britanik, një pamje kjo tejet interesante për atë kohë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm