Përveç aktrimit Shengyl Ismaili ka edhe një tjetër talent

By

Aktorja Shengyl Ismaili ishte e ftuar të shtunën e kaluar në Prive.

Ajo u përgjigj në pyetjet më pikante të intervistës “60 sekonda”.

Ndonëse të gjithë e njohim si aktore teatri dhe në shfaqjet televizive, ajo ka edhe një tjetër talent që komplimentin bukur mirë edhe aktrimin.

Zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm