Përtej filtrave: Sellma zbulon teknikat e pamjes perfekte (VIDEO)

By

Me punën e saj me vite të tëra transformon shumë fytyra të njohura dhe jo vetëm.

Grimerja më e suksesshme shqiptare ka revolucionarizuar industrinë e grimit në Kosovë duke e bërë konceptin e bukurisë të kapshëm për këdo.

E vetë Sellma duket se nuk ka komplekse në këtë pjesë dhe është si çdo njeri tjetër.

Në një prej videove të fundit, grimerja është shfaqur teksa shfaq disa truqe grimi në fytyrën e saj për të mbuluar poret e lëkurës.

Komentet nuk kanë munguar nga ndjekësit që kanë shtuar se pikërisht këto detaje vetëm sa i shtojnë bukurinë grimeres.

Ndiqeni të plotë më poshtë videon e plotë. /Prive.al/

Mendej ju po thuni jo Sellma e bukur ? What you really need to fill in the pores ? @natashadenona Sunset Palette “Terra, Igneous, Vulcano” #natashadenona#ndsunsetpalette @le_celine lashes “Zanna” #le_celine @hudabeauty @shophudabeauty Faux Filter Foundation “Amaretti” #hudabeauty#shophudabeauty#hudabeautyfauxfilter @saniasbrowbar Brow Pencil “Medium” @anastasiabeverlyhills Stick Foundation “Porcelain” #abhstickfoundation#anastasiabeverlyhills#norvina @fentybeauty @badgalriri Killawatt Highlighter “Hustla Baby” #fentybeauty#fentybeautyhighlighter#killawatthighlighter#badgalriri#rihanna @gleam_melaniemills Body Radiance “Disco Gold” #gleambodyradiance#gleammelaniemills #vegas_nay#wakeupandmakeup#makegirlz#makeuptutorialsx0x#shimycatsmua#peachyqueenblog#allmodernmakeup#fakeupfix#makeupforbarbies#make4glam#makeupfanatic1#marryhadalittleglam#1minutemakeup#dailygirlsfeed

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on

Artikuj të ngjashëm