Përse po vonon divorci i Mozzik me Loredanën? (VIDEO)

By

Raporti i Loredanës dhe Mozzik është kryetemë e medias gjatë muajve të fundit.

Teksa çifti edhe publikisht kanë bërë të ditur se kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin, ekziston dyshimi se mbase e gjitha mund të jetë lojë.

I ftuar në Prive, Mozzik hoqi të gjitha dyshimet duke vulosur ndarjen e rrugëve si në jetën private, ashtu edhe atë profesionale.

Por përse po vonon divorci i Mozzik me Loredanën? Reperi pati një shpjegim që lidhet me procedurat burokratike në Zvicër.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm i gazetarit Artan Telaku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm