Përplasje e tensionuar mes Xhulit dhe Gresës në kuzhinë

By

Sot, dy nga banorët që janë edhe të afërta me njëra tjetrën patën një përplasje.

Bëhet fjalë për Xhulin dhe Gresën të cilat patën një mosmarrëveshje në kuzhinë.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm