Përlotet Shëngyl Ismaili: ‘Në periudhën më të errët…’

By

Aktorja e njohur Shëngyl Ismaili ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “5 data” të emisionit Prive.

Në një moment, teksa fliste për datën e punësimit në Teatrin Kombëtar, Ismaili u emocionua.

Ajo u përlot duke kujtuar këtë moment i cili kishte ardhur në një periudhë të errët në jetën private dhe ishte si një derë e hapur kur mbylleshin të tjera.

Rrëfimi i plotë i Ismailit  vjen në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm