Përkundër moshës, kjo këngëtare ka forma të përkryera (FOTO)

By

Ka një trup fantastik. Forma që do i donte secila femër në cilëndo moshë të jetës së saj.

Është kjo Ledina Çelo e cila përkundër viteve që ka, po ia arrin të ketë një trup të përkryer.

Në imazhin e fundit që këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, në një palë rroba banje të bardha duket sikur 18 vjeçare e jo si një 40 vjeçare.

Ajo po ashtu është nënë e dy fëmijëve dhe jeton në Francë bashkë me familjen e saj.

“Gati për verë”, ka shkruar këngëtarja, nën imazhin ku prezantohet në një plazh buzë detit. /Prive.al

#readyforsummer ?!

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Artikuj të ngjashëm