Periudha e vështirë e vetë izolimit: Besa tregon se si arriti ta përballojë

By

Këtë të shtunë në Prive ishte e ftuar këngëtarja shumë e dashur Besas Kokëdhima.

Ajo foli për projektet e saj të reja dhe pse ajo janë shumë të veçanta.

Përvec karrierës së saj, ajo foli edhe për çështje më personale. Ajo e pranon se periudha e vetë izolimin ishte e vështirë për të, mirëpo ndan me publikun edhe mënyrat se si ajo ja doli të jetë produktive.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm