Përgatitjet e Era Istrefit për ceremoninë inauguruese të stadiumit të ri në Tiranë

By

Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”.

Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, Era shihet teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

“Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej këngëve që do të këndohet nga artistja me famë ndërkombëtare.

Ajo do të këndojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.

Më poshtë ndiqni pamjet.

@albinakodanceacademy ne bashkpunim me @eraistrefi @arditgjebrea prova finale per neser ne inagurimin e @airalbania_stadium ku luhet ndeshja #shqiperi #france Nje falenderim i vecante shkon per prima balerinen e talentuar🌟@albahoxha1 dhe trupen e shkelqyer te baletit @ensallaci @enballa @frankomulla me pjesmarrjen e elementeve te talentuar te @albinakodanceacademy @luzereros @rea_kocillari @ivana_m._m @dori_staka @milena_sinakoli @enxhihaxhiu @alva_doko @khlodianaballet @_paola.hoxha #dance #academia #ballet

Gepostet von Albi Nako Dance Academy am Samstag, 16. November 2019

Artikuj të ngjashëm