Performancë magjike: Dua Lipa e Calvin Harris kënduan live në BBC

By

Në më pak se dy javë më parë, Dua Lipa dhe DJ me famë botërore Calvin Harris, lansuan bashkëpunimin e tyre të parë.

https://www.instagram.com/p/Bh1Ncz_FZ27/?taken-by=dualipa

“One Kiss” quhet kënga e dyshes, që u pëlqye menjëherë dhe mori zemrat e publikut, sidomos në Britani të Madhe ngase në BBC Radio, për ditë të tëra qëndroi numër një.

E dyshja e kanë kënduar këngën e tyre live në BBC dhe performanca është thjesht magjike. Edhe Lipa e ka ndarë në Instagramin e saj një insert të këtij interpretimi, në të cilin ajo duhet shumë bukur me stilin e ri të flokëve e në një kostum të kuq. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm