Perëndia ia plotësoi dëshirën Elita Rudit (FOTO)

By

Elita Rudi tha se Perëndia ia plotësoi asaj dëshirën.

Kjo për shkak se prezantuesja e njohur shqiptare, kërkoi nga Zoti një njeri i cili do ta dojë gjithë jetën e saj, dhe ia solli.

Ai është djali i tij Zëri, i cili sot mbushi katër muaj.

Elita postoi një fotografi bashkë me të birin në plazh ku po qëndron tash e disa ditë.

Si mendoni, kujt i ka ngjarë Zëri, Elitës apo Gjikos?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm