Përditshmëria e Afronës larg Bleros (VIDEO)

By

Këtë edicion të Prive, Afrona tregoi për përditshmërinë e saj në Zvicër larg bashkëshortit të saj Bleros.

Blero po qëndron në Kosovë kurse Afrona në Zvicër, e kjo natyrisht që është paksa e vështirë për çiftin e sapo martuar.

Mirëpo çka po bën Afrona atje? A po punon ende? Si po kalon kohën e lirë dhe si po largon mërzinë? – na e tregon vetë ajo.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme nga minuta 17:54. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm