Përditësim: Kjo është njësia policore që bëri arrestimin e Fjolla Morinës në Prishtinë

By

Prive sot solli pamje ekskluzive të arrestimit të Fjolla Morinës në Prishtinë.

Para më shumë se 10 muajsh, këngëtarja ishte arrestuar në pikën kufitare të Morinës, dhe muaj më vonë ajo u arratis nga arresti shtëpiak në Kukës.

Ajo ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Republikës së Shqipërisë për trafikim të armëve dhe municionit.

Këngëtarja është arrestuar sot në “Emish” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë, konfirmon IndeksOnline. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm