Për vajzat flokëgjata, këto janë trendet e kësaj vere që të dukeni sa më bukur

By

Kush nuk ka ëndërruar të ketë flokë të gjatë, e sidomos si fëmij kur pamë filmin Rapunzel?

Nuk është çudi që këto stile flokësh janë në trënd në këtë moment. Nga gërshetat në dredha, valët sirenë dhe një shpërthim bombë, nuk ka asnjë kufizim për pamjen që mund të krijoni kur flokët tuaj janë të gjatë.

Edhe më mirë, ka një stil flokësh që do të kënaqet çdo formë e fytyrës. Flokët e gjata njihen për fuqinë e tyre për të zbutur karakteristikat e mprehta, përmasat e balancës dhe të bëjnë që ju të dukeni më të reja, më të shëndetshme dhe më femërore.

Pra, nëse po rritni flokët tuaj ose thjesht kërkoni një ndryshim, shikoni këto stile flokëshfrymëzuese për flokë të gjatë.

Long Hairstyle With LayersLong Hairstyle With BangsLong Shag HairstyleBraid HairstyleLong Blonde HairstyleNatural Hairstyle For Long HairCute Hairstyles For Long HairHairstyle For Long Straight Hair

Artikuj të ngjashëm