Për tu duartrokitur: Aurela Gaçe tregon format që ka arritur pas lindjes së vajzës (FOTO)

By

Është nënë e dy fëmijëve, shumë e angazhuar me koncerte dhe e dedikuar për familjen, megjithatë ka arritur ta mbajë të shëndetshëm trupin e saj.

Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku prezanton rezultatet e arritura me palestër, pas lindjes së vajzës së dytë.

Ajo kishte fituar mjaft kilogramë gjatë shtatzënisë, mirëpo ka arritur t’i largojë ato dhe të kthehet në format e mëparshme dhe për këtë, ndjehet shumë krenare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm