Për t’i dhënë fund çdo të pavërtete, Bleona ka përgatitur diçka!

By

Shpesh herë u kritikua për paraqitjet dhe jetën private.

Por, për t’i dhënë fund çdo gjëje, Bleona Qerreti, ka menduar ta realizojë librin e saj autobiografik.

Këngëtarja zbuloi lajmin përmes një postimi në Instagram, ku ka treguar se ky libër është rrugës për t’u publikuar.

“Dhe kur të bëhesh diamant, do ta shohësh se pse jeta të bënte presion, shumë krenare dhe e lumtur për të njoftuar se libri për jetën time, që të gjithë e prisnit për kaq shumë kohë, është rrugës. Ka ardhur koha për t’i dhënë fund të gjitha perceptimeve të rreme të të gjitha aspekteve të jetës sime dhe të tregoj anën time të tregimit. Ky libër është për të gjithë ata që refuzojnë të ‘mbahen në vendin e tyre’ dhe çfarë do të thotë për ta ‘jo’, dhe refuzojnë të marrin një ‘jo’ për përgjigje. Arma më e madhe që kam në anën time, është e vërteta”, shkroi Bleona.

Nuk ka akoma ndonjë datë të caktuar rreth publikimit të librit e as detaje të tjera.

Deri atëherë, shijojeni projektin e fundit të këngëtares “Wicked Love”./Prive.al

View this post on Instagram

And when you become a diamond, you’ll see why life had to pressure you… very proud and happy to announce that the book about my life, that all of you have been waiting for, for so long, is finally on the way. Time has come to put an end to all the false perceptions of all the aspects of my life, and tell MY SIDE of the story. This book is about all of them who refuse to be “kept in their place”, and what it means to say “NO”, and refuse to take “NO” for an answer!!! The biggest weapon I have on my side is THE TRUTH! #clockisticking 📸 @tinasokolovskaya 💇🏼‍♀️ @justinjacksonhair 💄 @makeupbylilili . A special thank you to baby @eva_cavalli for the most beautiful gift, someone could ever give me, I am so obsessed with your necklace, I don’t want to take it off even when I go to sleep 😬 #iloveyoueva THANK YOU!

A post shared by Bleona (@bleona) on

Artikuj të ngjashëm