Për të treguar sa i pasur është, ish i dashuri i Morena Tarakut bën veprimin më të çuditshëm

By

Sasha Sobhani, iraniani miliarder që u bë i famshëm për shqiptarët nga lidhja e tij me këngëtaren e modelen Morena Taraku, ka bërë veprimin më të çuditshëm ndonjëherë.

Sobhani i cili këto ditë ka qenë tejet aktiv në rrjete sociale, sidomos pas ndarjes me Tarakun, ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video me të cilën dëshiron ta dëshmojë se sa i pasur është.

Ai ndodhet në një jaht nën shoqërinë e disa vajzave dhe në një moment, e merr telefonin e njërës prej tyre dhe e hedh në det si pa të keq.

Më pas vazhdon një fjalim në gjuhën arabe, e cila është vështirë të kuptohet! /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkiYh23lH97/?taken-by=sasha_sobhani

Artikuj të ngjashëm