Për rrëmujën e rrobave në dhomë, Rozana Radi paska një zgjidhje!

By

Moderatorja e emisionit “Boom”, këngëtarja dhe tekstshkruesja Rozana Radi, është ndër fytyrat publike që janë goxha aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto e po ashtu qëndrime sa i përket shoqërisë shqiptare.

Por jo vetëm si një zë i emancipimit të femrës shqiptëtare, po edhe si zë i një humori të hollë që ajo posedon.

Të gjithë shpesh jemi rrëmujaxhi sa i përket rrobave, sidomos kur bëhet fjalë të për ndonjë rast të veçantë e ne përfundojmë duke provuar dhjetëra kombinime rrobash. E ato që s’na mbushin syrin shpesh përfundojnë gjetkë në dhomë. Ose në atë karrigen që e përdorim për gjithçka veçse për tu ulur!

E karriga e mbushur me rroba që përtojmë t’i fusim në dollap, qenka pjesë e arredimit të dhomës së Rozit.

“Kam më shumë rroba në karrige se në dollap. E të mendosh që duhet shumë pak kohë për t’i rregulluar! E vendosa…do ta fus karrigen brenda në dollap.” – shkroi ajo me shaka, në Instagramin e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

#shakatèerozit 😱😂

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

 

Artikuj të ngjashëm