Për rekaksim: Ja çfarë bëjnë Hashim e Endrit Thaçi (FOTO)

By

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka dëshmuar disa herë që është një njeri vital dhe që i kushton rëndësi shëndetit.

Madje, krahas angazhimeve enorme që ka si i pari i këtij shteti, ai gjen kohë që t’i dedikohet edhe palestrës.

Dhe këtë, nuk e bën i vetëm. Presidentin Thaçi, e enjtja e ka gjetur në një sallë palestre me të birin e tij, Endritin.

E kjo kohë kualitative e kaluar babë e bir, nuk kishte se si të mos shënohej me një fotografi, ku të dy duken të buzëqeshur.

Nga ky imazh, shihet që Endriti dita ditës, po bëhet kopje e babait. /Prive.al

Në fitnes me Endritin. @endritthaci

A post shared by Hashim Thaçi (@hashimthaciofficial) on

Artikuj të ngjashëm